ATRASK TAI, KAS SAVA, – KELIAUK LIETUVOJE

Priešmokyklinėje grupėje brandinant vaiko asmenybę  vaikai orientuojami į patirtinio ugdymosi metodų taikymą: projektus, tyrinėjimus, eksperimentavimą, pažintines išvykas, kūrybines užduotis, diskusijas ir kt.(Priešmokyklinio ugdymo bendroji programa).
Šiais mokslo metais „Mikės Pūkuotuko“ priešmokyklinėje grupėje vykdomas projektas „Noriu pažinti Panevėžio kraštą“.
Projektas prasidėjo 2023-09-13 pirma pažintine išvyka mikroautobusu į  angoros ožkų ūkį, kuris įsikūręs netoli Naujamiesčio, Panevėžio rajone, Mickiemės kaime. Kartu angoros ožkų ūkį aplankė ir „Drugelių“ priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai.
Unikali pažintis su angoros ožkomis! Švelnios ir draugiškos ūkio gyventojos laukia visų gyvūnų mylėtojų. Angoros ožkos – iš Turkijos kilusi veislė, auginama dėl jų išskirtinės vilnos. Jos charakteriu gana panašios į šunis, todėl puikiai sutaria su vaikais.
Darželio ugdytiniai įdomiai, linksmai leido laiką su ožkytėmis ir ožiu Džefriu. Ėmė į rankas, glaudė prie veido, uostė nukirptą, išplautą ir išdžiovintą ožkyčių vilną. Sužinojo ir patys pabandė padirbėti, kad iš ožkų vilnos į kamuoliukus susisuktų minkšti, švelnūs ir dar spalvoti siūlai.